Kazahstānas valdības stipendijas

Līdz 25. maijam  ir iespēja pieteikties Kazahstānas valdības stipendijām.

2017./2018. akadēmiskajā gadā iespējams iegūt šādas stipendijas:

• stipendijas bakalaura līmeņa studijām – ilgums 4 gadi, stipendijas lielums 67 dolāri mēnesī (1 dolārs = 312 tenges);
  • stipendijas maģistra līmeņa studijām – ilgums 1 vai 2 gadi, stipendijas lielums 171 dolārs mēnesī;
  • stipendijas doktora līmeņa studijām – ilgums 3 gadi, stipendijas lielums 262 dolāri mēnesī.

Stipendijas tiek piedāvātas visam studiju laikam.

Studijas notiek krievu valodā. Stipendiātiem par studijām un kopmītnēm nav jāmaksā.

Latvijas iedzīvotāji paši var izvēlēties Kazahstānas universitāti, kurā studēt, kā arī studiju programmu.

Kazahstānas Izglītības un zinātnes ministrija iesaka izvēlēties:

Iesnieguma veidlapa

Iesniedzamo dokumentu saraksts jānoskaidro, sazinoties ar universitātēm.

Pieteikšanās termiņš – 2017. gada 25. maijs.

Stipendijas kandidāts tiks uzņemts universitātē, pamatojoties uz rezultātu, kāds būs universitātes pārrunās ar stipendijas kandidātu.

Dokumenti jāiesniedz Valsts izglītības attīstības aģentūrā 2 eksemplāros. Valsts izglītības attīstības aģentūra tos nosūtīs Kazahstānas Izglītības un zinātnes ministrijai.